Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Valentín z lásky k Vám :)

Created: 09.02.14

Previous | Next | Back to Blog list

Keďže sa nám blíži Valentín, deň lásky a zamilovaných, rozhodli sme sa prejaviť našu lásku k Vám, našim zákazníkom. Vymysleli sme pre Vás ďalšiu Super akciu, 1 + 1 za polovicu.

 

S našou Playboyovskou Sexi akciou Vám nielen dáme darček ale aj vyriešime otázku čo kúpiť polovičke na Valentína. Ak v mesiaci Február kúpite jeden výrobok značky Playboy, druhý máte od nás iba za polovicu. 

Prečo práve Playboy?  Sexy Playboy zajačíka pozná každý. A práve tak atraktívne a sexy sú aj všetky výrobky nesúce logo tejto značky. Každý jeden výrobok je ozdobený symbolom Playboy zajačika. Okrem Playboy zajačika a atraktívnych dizajnov sú výrobky značky Playboy zdobené krásnymi srdiečkami, symbolo lásky. 

Tieto trendy šperky zdobené sexy zajačikmi a srdiečkami hovoria za všetko. Obdaruj aj ty svoju polovičku nielen krásnym šperkom ale aj pocitom výnimočnosti a atraktívnosti. Veď koniec koncov každá žena túži byť sexy Playboy zajačikom. Vyber si toho svojho zajačika v ponuke Outlet24.sk.

 

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176