Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Toto si na seba nikdy neobliekajte!

Created: 19.05.14

Previous | Next | Back to Blog list

Súdnosť niektorých ľudí nepozná hraníc. Nie, nehovoríme o celebritách, ktoré chcú zaujať, keď nie umením, tak aspoň outfitom, ale o bežných ľuďoch, ktorí sa vedia poriadne, ale poriadne dohabať. Pouč sa z ich chýb a toto si na seba nikdy nedávaj!

  1. Tričko, spod ktorého ti vytŕčajú šunky

Či už si žena, alebo muž, nikdy si neobliekaj malé tesné tričko, spod ktorého ti vytŕča sádielko. Vyzerá to naozaj strašne. Spravíš lepšie, ak si dáš radšej voľnejší top v tmavej farbe.

  1. Dámske plavky, ak si muž

Naozaj, naozaj nie je vhodné, aby si muži obliekali dámske plavky na verejnosti. a to nehovoríme len o vrchnom diely, ale aj o tesných a tangáčových pánskych kúskoch. Páni, toto je naozaj brrr!

  1. Ultrakrátke šortky, ak máte celulitídu

Ak máte naozaj silnú celulitídu, nedávajte si ultrakrátke šortky. Inak, takéto minigaťušky by nemali nosiť ani dámy v rokoch. Predsa len je to kúsok určený pre mladé štíhle kočky.

  1. Infantilné ružové kúsky

Ružová je skvelá a príjemná farba.. keď jej je primerane a hodí sa. Avšak niekedy je ružovej naozaj veľa a vtedy to celé vypáli zle – asi takto.

  1. Presvitajúce legíny

Legíny sú jeden fantastický kúsok, ktorý sa dá krásne kombinovať a lichotí všetkým postavám – TAKMER. Treba si však dať pozor, aby vám spod legín nepresvitali tigrované nohavičky či niečo iné, teda, ak idete na verejnosť. Doma si noste, čo chcete!

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176