Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Tipy a triky pre krásu na leto

Created: 11.06.14

Previous | Next | Back to Blog list

Poznáte to – leto, horúčavy a ponocovanie. Nič z toho neprospieva kráse. Preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ako byť krásna aj v lete. Tu sú:

Teplo a opuchnuté viečka

Ktorá to nepozná? V tele bývame dlhšie hore, užívame si krásne teplé večerné grilovačky či prechádzky po pláži. Iné z nás si vychutnávajú festivaly a žúrky. Avšak čo nám v lete rýchlo a účinne pomôže na opuchnuté viečka? Stačí, ak namočíte vatové tampóny do studeného mlieka, priložíte na päť minúť na oči je to.

Ako na biele zuby

Toto obdobie je ideálne na bielenie zubov. Viete prečo? Pretože dozrievajú jahody. Áno, jahody sú prírodným bielidlom, stačí, keď si nimi pár krát prejdete po zuboch.

Bronzer a fialový očný tieň

Hovoríte si, načo táto kombinácia? Vyskúšajte v lete na opálenú tvár naniesť bronzer zmiešaný s matným fialovým očným tieňom a dostanete neuveriteľný odtieň, ktorý rozžiari vašu tvár.

Nezabúdajte na suché nohy

V lete viac trpia aj nohy. Aj po kúpaní v slanej vode a aj po celodennej práci v meste sú nohy, najmä päty vysušené. Doprajte im aspoň raz za týždeň 15 minútový kúpeľ v horúcej vode s niekoľkými kvapkami citrónu. Ak máte pokožku na pätách tvrdú, použite pemzu.

Make-up na nohy

Už ste o ňom počuli? Make-up na nohy používajú snáď všetky celebrity. Je to krycí krém, vo viacerých odtieňoch, ktorý po nanesení okamžite zamaskuje všetky nerovnosti, a teda celulitídu, popraskané žilky, zarastajúce chĺpky... A čo je skvelé, je vodeodolný, odoláva aj potu.

Niečo „proti“ poteniu

Potenie je prirodzené a potrebné, ak však spotená nepríjemne páchnete a nepomáha ani účinný dezodorant, doplňte si zinok. Skúste piť minerálne vody s obsahom zinku, jesť mäso a orechy.

Dlhé riasy

Mnohé z nás nepoužívajú v lete výrazný make-up. Maximálne tak riasenku a lesk na pery. Aj v tomto prípade však vieme pomôcť. Aby boli vaše riasy dlhé ako nikdy predtým, vyskúšajte práškový púder. Riasy nám pred použitým riasenky jemne prepudrujte. Získate tak podklad, na ktorý maskara lepšie chytí a vaše riasy zväčšia svoj objem.

Jemná pleť aj v horúčavách

Slnko a nadmerné opaľovanie vysušuje pleť. Skús namiesto pleťového mlieka vyskúšať sezamový olej. Jemne ho votri do pokožky na nechaj pôsobiť. Potom ho opláchni vlažnou vodou a pokožku jemne vysuš uterákom.

 

Foto zdroj: http://www.cosmeticsdesign-asia.com/

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176