Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Rozhýb sa a konečne zmeň svoj štýl

Created: 25.06.14

Previous | Next | Back to Blog list

Už roky sa snažíš zmeniť svoj štýl, upraviť si účes, zdokonaliť make-up, ale stále sa ti to nedarí, alebo nemáš čas? Nájdi si ho a nechaj sa inšpirovať naším článkom.

  1. Účes porieš ako prvý

Ešte dnes sa objednaj ku kaderníčke. Vždy si túžila po ofine, vyskúšaj ju! Chcela si mať vlny, skús novú kulmu! Túžiš po blond odtieni, choď do toho! Ak si nie si istá zvoleným účesom, over si svoju voľbu v niektorom programe na internete. Stačí zadať svoju fotku a vybrať si farbu, strih, dĺžku vlasov.... Vytlač a bež ku kaderníčke. Teraz je ten správny čas na zmenu účesu!

 

  1. Nový make-up

Roky sa líčiš úplne rovnako? Rovnaký odtieň očnej ceruzky, rovnaký lesk na pery? Aj toto chce kompletnú zmenu. Vybrali sme pre teba niekoľko krásny make-upov očí. Vyber si, vytlač, nalep na zrkadlo a skúšaj! Aspoň raz za čas zájdi ku kozmetičke na úpravu obočia, aj keď si myslíš, že to zvládaš sama. Skús si nalepiť umelé riasy, aspoň na jeden večer. Kúp si červený alebo sýto oranžový rúž...Jednoducho niečo konečne zmeň!

 

  1. Nezabúdaj na nechty

Sleduješ priateľky s ich dokonalými upravenými nechtami a v kútiku duše im závidíš? Tak s tým prestaň a bež si dať spraviť vlastné! Vybrať si dnes môžeš z rôznych druhov či už umelých nechtov, alebo si daj spraviť len jednoduchú, ale stále krásnu francúzsku manikúru. Opäť prikladáme niekoľko tipov pre teba a tvoje nechty na toto leto.

  1. Na rade je oblečenie

Chceš zmeniť šatník a nevieš, ako na to? V prvom rade trieď! Vytrieď všetko, čo ti nesedí, je ti malé, je škaredé či ošúchané (deravé ošúchané jeansy nechaj). Následne si nájdi štýl, ktorý sa ti páči a chceš vyskúšať. Ak máš, pohľadaj k tomuto štýlu kúsky zo svojho šatníka a zvyšok dokúp. Nezabúdaj ani na topánky a kvalitné hodinky, ktoré dotvoria celý outfit a dodajú ti štýl.

  1. V neposlednom rade telo

Ak už sa staráš o vlasy, nechty, make-up, šatník, nezabúdaj ani na to najdôležitejšie, a to je vlastné telo. Nie nekážeme ti držať žiadnu radikálnu diétu, chceme len, aby si sa zamyslela nad tým, čím sa počas celého dňa napchávaš. Skús si aspoň týždeň zapisovať, čo každý deň zješ. Okrem toho, že upravíš stravu, skús sa trošku hýbať. Nájdi si šport, ktorý ťa bude baviť a venuj sa mu. Tvoje telo sa ti odvďačí...

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176