Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Poznáte už MiCoach?

Created: 22.04.14

Previous | Next | Back to Blog list

MiCoach, už názov napovedá, že pôjde o nejakého "coucha", teda trénera. MiCoach je taká malá zelená bunka, ktorá je ukrytá v topánke aby mohla mapovať každý krok. Ale dokáže toho omnoho viac. 

 

S miCoach si vieme nastaviť individuálny plán tréningu, ako aj naše osobné ciele. Zachytí rýchlosť, vzdialenosť, získava údaje o sile, pružnosti, synchronizuje sa online a tak umožňuje sledovať naše pokroky a analyzovať naše výkony. Tak ako skutočný tréner, ktorého však máme stále nadosah . Je šikovne ukrytý v teniske, takže ani nevieme,že ho máme pri sebe, nijako nás neobmedzuje. To však neznamená, že nesleduje každý pohyb. Cez sluchadlá vysiela spätnú hlasovú väzbu ako správny tréner. Je neoblomný a 100% objektívny, nepozná žiadne výhovorky ani prekážky pri napĺňani plánov. Vie si niektorá z Vás predstaviť ideálnejšieho trénera?

Ak sa chceš dozvedieť viac, úplne všetko nájdeš na Adidas miCoach stránke: http://www.micoach.sk/content/view/ako-to-funguje

Ak  sme Ťa už presvedčili? Tak hor sa do toho! Nie je lepší čas začať ako práve na jar, keď sa všetko prebúdza a vonku svieti slniečko. 

Tenisky s miCoach nájdeš a kúpiš tu: https://www.outlet24.sk/e/12784 , https://www.outlet24.sk/e/12779

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176