Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Módne trendy na jeseň III. Toto ti v šatníku nesmie chýbať

Created: 12.09.14

Previous | Next | Back to Blog list

Sú kúsky, ktoré sú večné a v móde sú prakticky stále. A potom sú sezónne kúsky, ktoré v našich končinách vydržia tak maximálne dve sezóny. Tieto štýlové kúsky sú in túto jeseň a zimu, ale nič nepokazíš, ak ich vytiahneš aj na jar. Tu sú:

Jemná blúza

Jemná transparentná blúzka je in už dlho. Objavuje sa na prehliadkach mnohých návrhárov. Skombinovať ju môžete s nohavicami, jeansovou bundou či svetríkom. Na blúzke môžete ohrnúť rukávy, pridať masívnejšie šperky a je to. 

Dámska bodkovaná blúzka - zoženieš TU

Dámska transparentná blúzk - zoženieš TU

Dámska transparentná blúzka so zvieracím vzorom - zoženieš TU


Veľká vzorovaná šatka

Túto jeseň si rozhodne zaobstarajte väčšiu vzorovanú šatku či jemnejší šál s výrazným farebným vzorom. Akýkoľvek outfit si oblečiete, táto šatka ho oživí a dodá mu štýl. Šatku či sál môžete nosiť od jesene až do jari.

Vzorované šatky a sály zoženieš TU


Ohrnuté nohavice

Ohrnuté nohavice sú in už dlhšie a stále prežívajú. Ohrnúť môžete užšie jeansy či nohavice. Nie voľné elegantné nohavice a neohŕňajte ani zvonové jeansy. K takto ohrnutým nohaviciam si môžete dať na jeseň členkové topánky, v prípade pekného teplého počasia aj baleríny.

Ohrnuté kaki nohavice - zoženieš TU

Béžové menčestrové nohavice - zoženieš TU

Štýlové béžové nohavice - zoženieš TU


Topánky so zvieracím vzorom

Tak tieto rozhodne musíte mať. Je jedno, či si vyberiete tenisky, baleríny, mokasíny alebo čižmičky, hlavne nech je na nich zvierací vzor. Outfit môže byť jednoduchý, pokojne aj čierny. Tieto topánky ho oživia.

Tenisky KEDS so zvieracím vzorom - zoženieš TU

Topánky so zvieracím vzorom - zoženieš TU


Masívne hodinky

Masívne hodinky, či už značky Michael Kors, alebo iné tiež patria do celoročnej výbavy každej štýlovej kočky. Na jeseň a v zime ich doplň svetríkom a náramkami. V lete tielkom či ľahkým topom. Takéto hodinky jednoducho musíš mať.

Hodinky Michael Kors - zoženieš TU


Mikina s nápisom

Jednofarebná mikina s nápisom je absolútne in. Na mólach bola kombinovaná so sukňami. Ak si ty na takúto kombináciu netrúfaš, skombinuj takúto mikinu s ohrnutými jeansami či nohavicami. K nim topánky so zvieracím vzorom a si dokonale in.

Šedá mikina s potlačou - zoženieš TU

Štýlová mikina s nápisom - zoženieš TU

 

 

Foto zdroj internet.

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176