Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Módne trendy na jeseň a zimu 2014/2015 časť 1.

Created: 06.08.14

Previous | Next | Back to Blog list

Mäkučký úplet

Čo by to bola za jeseň a zima, keby sa na uliciach neobjavil teplučký úplet?!? Ponúkajú nám ho aj návrhári, konkrétne Stella McCartney či Marc Jacobs.

Stella McCartney

Marc Jacobs

Šialené kožušiny

Ani zimu bez kožušín si mnohí návrhári nevedia predstaviť. Aby to však nebola nuda, ponúkajú nám šialené vzory či farby na ešte šialenších kožuchoch (toto sa ale u nás asi nechytí).

Roberto Cavalli

Veľké kabáty

Tento módny trend však môže mať zelenú aj v našich končinách. Ide o XXL kabáty, možno aj trochu pánskeho strihu. Ideálna je čierna farba, ktorá sa objavila na prehliadke Lanvin, ale vidieť sme mohli aj XXL kabáty v pastelových farbách – Céline.

Céline

Krátke pastelové

Gucci, ale aj Louis Vuitton a mnohí ďalší priniesli na svoje prehliadky svieže „jesenné“ šatičky s krátkou sukňou do A a v pastelových farbám. K nim vysoké čižmy a je to. Zdá sa, že pastelovými farbami túto jeseň nič nepokazíte.

Gucci

Miu Miu

Vojenská zelená

Zaujímavé spojenie priniesla na svojej prehliadke Alberta Ferretti – vojenskú zelenú na jemných čipkovaných, ba niekedy až priesvitných šatách. Šaty v takejto farbe počas tohtoročného plesového obdobia určite uvidíme aj u nás!

Alberta Ferretti

Ako z rozprávky

Keď už je reč o plesových šatách, nechajme sa inšpirovať ďalšími návrhármi – Alexander McQueen, Dolce & Gabbana, Valentino – títo všetci predstavili na svojej prehliadne šaty ako z rozprávky.

D&G

Valentino

 

Foto zdroj internet

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176