Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Máme druhé narodeniny :)

Created: 23.09.14

Previous | Next | Back to Blog list

Pred dvoma rokmi o tomto čase sme s očakávaním spúštali portál OUTLET24.sk, bola to veľká výzva priniesť na trh niečo nové - internetový outlet. Najväčšou výzvou pre nás bolo bolo vymaniť našich zákazníkov zo zajatia "činskych obchodov" a "slovenských obchodných praktík". Našou víziou od začiatku bolo, dať  Vám, našim zákazníkom 100% kvalitu za najnižšie možné ceny s tou najkvalitnejšou a najochotnejšou zákazníckou podporou.

Začiatky boli veľmi tažké, nastaviť služby, systém a všetky procesy tak aby sme spĺňali naše predsavzatia a Vaše očakávania. Avšak po čase sa všetko utriaslo ako sa malo a sme štastní, že sme tu pre Vás i po dvoch rokoch ako silný a stabilný internetový obchod, ktorý spĺňa tie najprísnejšie kritéria ktoré sme si na začiatku stanovili a doteraz z nich nepoľavili, ba naopak snažíme sa stále zlepšovať všetky procesy aby sme Vám priniesli vždy niečo nové :)

 

 

Pri príležitosti druhého výročia od založenia Outlet24, sme Vám priniesli dve super novinky, prvou je nový dizajn, v modernom štýle, ktorý je jednoduchší intuitivnejší a prehladnejší. To druhou je, že v oddobí od 15.9 do 15.10 môžete využívať narodeninové kupóny na zľavu 10€. 

Sme štasní, že naša snaha našla u Vás ocenenie, a inovácie ktoré sme priniesli predovšektým doručovanie do 24 hodín, 30 dňové výmeny tovaru a bezproblémove vracanie peňazí nás odlíšili od konkurencie a zarezonovali medzi našími zákazníkmi :)

Toto je Váš osobný VIP kupón na zľavu :

*platí pri obj. nad 50€

 

Tešíme sa na Vaše objednávky.

Váš tím OUTLET24 :)

 

 

 

Máme druhé narodeniny :)

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176