Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Inšpirácia na leto: transparentné kúsky

Created: 20.05.15

Previous | Next | Back to Blog list

Transparentné kúsky milujú najmä svetové celebrity. Často sa, najmä v kolekcii jar/leto, objavujú aj na módnych prehliadkach, menej častejšie tento trend prerazí do ulíc. Toto leto však môžeš aj ty vyskúšať niekoľko transparentných kúskov, pre menej či viac odvážne. In je napríklad transparentná sukňa, transparentný top či transparentné šaty. Tento trend je naozaj veľmi sexi, treba však vedieť, ako na to, aby celkový look nevyznel vulgárne. S transparentnou látkou to netreba, najmä počas dňa, preháňať. Pokiaľ chcete vyskúšať niečo menej výrazné, skúste napríklad transparentnú sukňu, ako na tomto outfite uz ulice:

Pre menej odvážne sme vybrali aj tento outfit, kde je priesvitný top skrytý pod sakom:

Veľmi pekná a naozaj decentná je aj táto transparentná blúzka. Jemný materiál v kombinácii s riflovinou pôsobí naozaj dobre.

Ak si trúfate, oblešte si transparentný top, podobne ako Kylie Jenner. V kombinácií s military nohavicami vytvorila dokonalý look:

Transparentný top nájdete tu

Trochu odvážnejšie sú tieto čierne šaty. My by sme ich volili skôr na večer, ako do ulíc veľkomesta. Čo vy?

Elegantnú transparentnú čiernu blúzku nájdete aj tu

Tieto šat sú zase idálne na bežné nosenie, teda, ak si trúfate. Krásna béžová farba šiat a čierne doplnky sú naozaj vyvážené a celý look vyzerá vynikajúco. 

Modelka Miranda Kerr vyzerá v béžových letných čatách božsky. Ideálne šaty k vode, na pláž či na prechádzku po večernom letovisku...

Tak toto je naozaj veľmi sexy model. Čipka a transparentné šasty vôbec nepôsobia vulgárne, práve naopak, veľmi nežne a sexy. Na večer ako stvorené ;-)

Taktiež veľmi sexy outfit! Krátky top v kombinácií s dlhými nohavicami vyzerá naozaj skvele, chce to však aj vypracované brucho. S pneumatikou okolo pásy by bol tento outfit smiešny!

Toto je transparentný kúsok ideálny na modelku a na udalosť akou je napríklad afterparty po módnej prehliadke. V našich uliciach či na párty by ste ho asi hľadali márne, čo poviete?

 

Foto zdroj internet s-media-cache-ak0.pinimg.com, newsoften.com, chicobsession.com, mbiclothes.com.

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176