Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Dámy pozor, tieto kúsky musíte v šatníku mať

Created: 13.04.14

Previous | Next | Back to Blog list

Šatník vám praská vo švíkoch, ale vy stále nemáte čo na seba? A pritom je to tak jednoduché. Stačí mať niekoľko kúskov a kombinovať ich. Tu sú:

Košeľa a nohavice

Absolútny základ je kvalitná biela košeľa, buď mierne vypasovaná, alebo pánskeho strihu s dlhým rukávom. K nej taktiež kvalitné čierne nohavice, ideálne cigaretkového strihu. Nevyberajte si košeľu s príliš nápadným vzorom, všetci si ho ľahko zapamätajú a nebudete ju môcť nosiť veľakrát. Nevyberajte ani nohavice výrazného strihu, čo v prípade, že o rok už nebudú moderné?

Čierne sako a jeansy

Vo vašom šatníku nesmie chýbať kvalitné a najmä dobre pasujúce čierne sako a rovnako dobre sadnúce jeansy. K týmto dvom kúskom pridáte bielu košeľu, top či tielko a je to. K dobrým jeansom stačí pridať bielu košeľu, vyhrnúť rukávy, obuť balerínky, alebo naopak lodičky a opäť ste in.

 

Trenčkot

Ideálne béžovej farby či vo farbe ťavej srsti. A ideme kombinovať! Biela košeľa – jeansy – trenčkot – baleríny. Čierne nohavice – top – trenčkot – lodičky. Biela košeľa – čierne nohavice – trenčkot – lodičky. Trenčkot je jednoznačne „must have“!

Top

Biely, béžový, čierny či farebný top je vhodný k jeansom, do saka i k čiernym elegantným nohaviciam. Rovnako kvalitný top využijete aj k čiernemu saku, takomto prípade odporúčame pruhovaný. Samozrejme, na saku nezabudnite ohrnúť rukávy!

Malé čierne

Najlepšie jednoduché, bez výrazných riasení či iných ozdôb, aby ste ich využili viackrát. Malé čierne môžete doplniť sakom, šatkou, opaskom, prehodeným šálom či bolerkom a zakaždým budete iná. Hodia sa k nim ako baleríny, tak aj lodičky (a trenčkot).

Baleríny a lodičky

Baleríny snáď z módy ani nevyjdú. Sú stále in a okrem toho sú pohodlné na celodenné nosenie. Ideálne sú v neutrálnej farbe, alebo kontrastné, napríklad červené. Rovnako lodičky patria do kategórie „must have“. Či si už zadovážite klasické čierne, alebo telovej farby, necháme na vás, ideálne je mať oboje.

Spodná bielizeň

Na záver nesmieme zabudnúť na kvalitnú spodnú bielizeň. Je to základ všetkého. Zvlášť dbajte na výber podprsenky. Nesmie nikde tlačiť, nesmie byť malá a tvoriť tak faldíky na chrbte.   

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176