Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Akú kabelku na jar a leto 2014?

Created: 07.03.14

Previous | Next | Back to Blog list

Ruksaky

Tomuto možno ani nebudete veriť, ale Karl Lagerfelt prišiel s ruksakmi. Samozrejme, nemôžete si kúpiť len tak hocijaký! Ideálny by bol práve ten od značky Chanel. Ruksak si dajte na jedno plece a je to.

Kabelky z hadej kože

Keď spomíname Chanel, nesmieme zabudnúť na ďalšiu významnú módnu značku – Dior. Ak chcete byť túto jar in, zadovážte si tašku do ruky, väčšiu – menšiu, avšak vyrobenú z hadej kože (alebo jej imitácie). Práve takéto kabelky totiž predviedol nielen módny dom Dior, ale aj D&G či Salvatore Ferragamo.

Pastelové farby a kvietky

Naozaj nádherné kabelky na jar a leto 2014 predviedli modelky na prehliadke Burberry. Zvlášť pekná je malá kabelka do ruky žltej, staroružovej, tyrkysovej či fialovej farby a s drobnými kvietkami. Takú mať!

Zaujímavé farby

Michael Kors ponúka jednoduché, a teda nie zdobené kabelky s dlhšími tenkými ramienkami. Zato však vsadil na výrazné farby – zelenú, žltú či ružovú. Výrazné farbe mali aj kabelky Ralpha Laurena, a to sýto oranžovú či citrónovo žltú.

Strapce

Skôr by sme mali povedať Gucci a strapce, pretože práve táto značka predviedla kabelky ako z westernu. Avšak farby na nich boli iné. Napríklad fialová menšia kabelka s dlhším uškom cez plece a s dlhými strapcami. Modrá či väčšia čierna, samozrejme, tiež so strapcami. Strapce na kabelkách by sme však našli aj u Valentina.

 

Akú kabelku na jar a leto 2014?

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176