Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

Ako žijú bohatí a slávni?

Created: 12.01.14

Previous | Next | Back to Blog list

V dnešnom blogu by sme Vám radi ukázali pár domov slávnych ludí, ktorí žijú (žili) ... kde inde ako na slnečnom Miami :) Medzi Miami (mesto) a Miami Beach je množstvo ostrvov (nič zvlášte!), ktoré sú však umelo vytvorené. Na tieto ostrvovy sa velmi ťažko dostanete, niketoré z nich nemajú vôbec žiadnu príjazdovú cestu. Poviete si ako sa na ne dostanem?! Jednoducho! Stačí Vám vrtulník alebo vlastná jachta a ste na ktorom kolvek ostrove :) Z dôvodu súkromia, celoročne krásneho počasia, prestíže a tej krásy čo Vám toto mesto môže ponúknuť sa tu nakopili známi, bohatí a slávni. Bývajú jeden vedľa druhého. Mená ako Enrique Iglesias, Will Smith, Justin Bieber a mnoho iných. No dost bolo rečí podme si pár "chalúpok" ukázať :)

V tejto vilke žije Justin Bieber, tú obrovskú jachtu čo mu parkuje pred domom vlastní známi spevák USHER a je samozrejme na prenájom. Stojí len 100 000 USD na deň :)

Táto krasna historická vilka patrila najznámejšiemu mafianovi Al Caponemu. Oproti na opačnom brehu mali vilu jeho ochrankári a za ňou bol jeho vlastný súkromný kostol.

Táto krasna moderná vila patrí znamemu raperovi Lil Wayenovi, jeho susedkou je známa modelka Tyra Banks.

Jedným z najvačších a najviac chránených domov pred očami zvedavcov má Will Smith.

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176