Delivery in 48hDelivery in 48h Originality and best price guaranteeOriginality and best price guarantee Returns up to 30 daysReturns up to 30 days Discounts up to 80%Discounts up to 80% Free delivery on orders above 100&euroFree delivery on orders above 100&euro
SlovenskyČesky

5 najhorších a 5 najkrajších svadobných šiat

Created: 02.05.14

Previous | Next | Back to Blog list

Vybrali sme pre vás 5 svadobných šiat, z ktorých sa vám dvihne žalúdok a naopak, 5 šiat, ktoré sú naozaj nádherné. Prvá nevesta chcela byť asi sexi, ale trošíčku to prehnala...alebo si možno medzi skúškou šiat a svadbou dala zväčšiť svoje horné partie? Zaujímalo by nás, čo na tento jej outfit povedal manžel a svokra :-)

Druhá nevesta je asi z kategórie „gipsy“. Avšak ani toto ju neospravedlňuje pri výbere tohto nevkusu. A možno to bolo skôr určené na svadobnú noc... Tretia nevesta z kategórie „svadba strašidiel“ vyzerá, akoby pred svadbou prešla cez punčovú mláku. Nevieme, ako vám, ale nám tieto šaty ako svadobné vôbec neprídu.

Štvrté šaty sú zrejme dielom nejakého „talentovaného“ návrhára. Našťastie, nevieme, či ich niektorá nevesta aj použila. Posledná nevesta je tiež ako zo zlého vtipu. Zrejme jej nič nehovorí „menej je viacej“. Ak by však patrila do kategórie gipsy neviest, tak sú jej šaty fakt strohé.

Na zlepšenie nálady sme pre vás vybrali aj päť naozaj krásnych svadobných šiat. Takže tu je náš rebríček:

Previous | Next | Back to Blog list

Otvoriť panel
Newsletter
Nepromeškejte
nejvýhodnější
nabídky
Buďte jako první
informováni
o novinkách,
akcích a slevách

Next 176